Jakość powietrza jaką oddychamy ma zdecydowany wpływ na nasze samopoczucie i odczuwany komfort w domu i w pracy, dlatego oferujemy:

Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Dostawa i serwis nagrzewnic olejowych, gazowych i elektrycznych

Pracujemy w oparciu o urządzenia i podzespoły najwyższej jakości co gwarantuje długoletnią bezawaryjną pracę

Usuwanie awarii nawet tych, z którymi inni nie dają sobie rady

Dobór i wynajem klimatyzatorów mobilnych oraz nagrzewnic

Przeglądy okresowe oraz gwarancyjne

Przygotowywanie dokumentacji projektowej, powykonawczej oraz wykonywanie obowiązkowych wpisów do CRO

Pomożemy Ci w doborze optymalnych rozwiązań. Zaprojektujemy i wykonamy instalacje dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki nam uzyskają Państwo profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji z dbałością o każdy szczegół. Montaż klimatyzacji na najwyższym poziomie, montaż wentylacji i rekuperacji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz komercyjnych – proponujemy sprawdzone rozwiązania do mieszkań i domów, a także obsługujemy obiekty handlowe, biurowe oraz hale wielkopowierzchniowe. Nasza firma od lat zajmuje się tematyką ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji oraz wentylacji. Specjalizujemy się w doborze i montażu systemów ogrzewania oraz chłodzenia. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra posiadająca wszystkie niezbędne uprawnienia gwarantują wysoką jakość oraz niezawodną pracę wykonanych przez nas instalacji.

Jedną z innych gałęzi naszej działalności jest wynajem klimatyzatorów o raz nagrzewnic. Obsługujemy eventy plenerowe, wesela, konferencje, a także wypożyczamy urządzenia dla przemysłu – do fabryk i magazynów na terenie całego kraju i nie tylko. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i dokładność podczas wykonywania prac, co potwierdza wiele pozytywnych opinii i stale rosnąca ilość zadowolonych klientów.

Zaufaj fachowcom – zaufaj nam!!!

Zachęcamy do kontaktu – doradztwo nic nie kosztuje, a wzbogaca o cenną wiedzę